Gossen Metrawatt Camille Bauer

Seria produktów GOSSEN METRAWATT w formacie EPLAN

Specjalista w dziedzinie technologii pomiarowych, Gossen Metrawatt, udostępnił pierwszą serię produktów do cyfrowego planowania projektów w EPLAN Data Portal. Portal danych wiodącego narzędzia do planowania i inżynierii dla elektrotechniki, automatyki i mechatroniki umożliwia zarejestrowanym użytkownikom bezpłatny dostęp online do elektronicznych katalogów produktów. Wybrane makra i dane produktów można łatwo przenieść do własnej dokumentacji EPLAN metodą „przeciągnij i upuść”. Ze skutkiem natychmiastowym użytkownicy mogą uzyskać dostęp do 53 artykułów autorstwa Gossen Metrawatt i Camille Bauer na temat rejestrowania zużycia i analizy sieci podczas planowania. Asortyment obejmuje wstępnie skonfigurowane przyrządy do zabudowy, takie jak uniwersalne urządzenia pomiarowe SINEAX do sieci wysokiego napięcia, generacja mierników cyfrowych ENERGYMID oraz bardzo kompaktowe moduły ENERGYSENS do zdecentralizowanego określania zużycia w budynkach, budynkach infrastrukturalnych i zakładach przemysłowych.

Ponadto cyfrowe dane produktu można przywoływać z wielofunkcyjnych analizatorów sieci i przetworników pomiarowych do montażu panelowego lub na szynie DIN.

Poniższy link zapewnia bezpośredni dostęp do rekordów danych przechowywanych przez Gossen Metrawatt w EPLAN Data Portal https://www.gossenmetrawatt.com/eplandp