Gossen Metrawatt Camille Bauer

Darmowe i nielicencjonowane oprogramowanie DRAN-VIEW 7 PRO dla analizatorów jakości zasilania serii MAVOWATT!

Gossen Metrawatt GmbH ogłasza wydanie darmowego i nielicencjonowanego oprogramowania Dran-View 7 Pro.

Użytkownicy Dran-View 7 (DV7) Pro mają teraz nieograniczony dostęp do potężnego oprogramowania do analizy parametrów jakości energii, bez wcześniejszego klucza HASP lub innych kwestii licencyjnych. Klucz USB HASP i inne wymagania dotyczące licencji operacyjnej pozostają dla DV7 Enterprise.

Oprogramowanie Dran-View, najczęściej używane w branży oprogramowanie do analizy jakości zasilania, jest dostępne w wersjach Pro i Enterprise. DV7 Pro odblokowuje moc analizatora MAVOWATT, zapewniając komunikację z miernikiem mocy, rozwiązywanie problemów, analizę, raportowanie i inne możliwości. DV7 Enterprise dodaje zaawansowane obliczenia, raportowanie, import danych i inne możliwości do już potężnego oprogramowania DV7 Pro.

Jak będzie działać nielicencjonowane oprogramowanie DV7 Pro? Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję oprogramowania DV7 z naszej strony internetowej. Jeśli DV7 zostanie uruchomiony bez zainstalowanego klucza Enterprise HASP, będzie działał w trybie Pro na dowolnym kompatybilnym komputerze. Jeśli klucz DV7 Enterprise lub inna licencja jest zainstalowana podczas uruchamiania DV7, będzie działać w trybie Enterprise. To proste.

Ta zmiana wchodzi w życie wraz z wersją 7.10.08, którą można pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej.